myjnia samochodowa

Myjnia samochodowa: o czym nie można zapomnieć podczas inwestycji w swoją myjnię bezdotykową?

 

O czym nie możesz zapomnieć?

Odpowiadając w skrócie o konkurencji na rynku myjni bezdotykowych. Zapewne znasz wszystkie myjnie w okolicy twojej inwestycji, wiesz jak wyglądają i jakie kolejki samochodów ustawiają się do mycia. Możesz się zastanawiać w czym tkwi sukces jednych myjni samochodowych a porażka innych? Co sprawia że klienci powracają na daną myjnię a z innej rezygnują – często dodając negatywne opinie na jej temat na różnych forach? Przede wszystkim jest to subiektywne odczucie klienta o jakości mycia samochodu. Dlatego w tym momencie pojawiają się pytania jak sprawić by osoba myjąca samochód na mojej myjni czuła się zadowolona z jakości? Jak już wspomnieliśmy jest to subiektywne odczucie dlatego nie dotyczy ono mierzalnych parametrów mycia bezdotykowego.

Inwestycja w przyszłość

Najważniejsze decyzje wpływające na późniejszy sukces myjni samochodowej należy podjąć jeszcze przed jej budową, a dotyczą wyglądu. I nie chodzi tylko o typ konstrukcji, ale też kolorystykę, oznakowanie oraz widoczność po zmroku. Należy zadbać o wyjątkowość, niepowtarzalność i rozpoznawalność swojej myjni bezdotykowej.

Wyjątkowość przenosi się bezpośrednio na odczucia użytkowników myjni. Zależy tak samo od wyglądu myjni jak i jakości wykonania konstrukcji.

Niepowtarzalność pozwoli nam się odróżnić od konkurencji która mogła do tego czasu nagromadzić sobie dużo negatywnych opinii na swój temat. Skrajnie ryzykowne jest budowanie myjni samochodowej wizualnie bliźniaczej

Rozpoznawalność to budowanie dobrej marki. Niezależnie od tego czy nasze plany dotyczą w tym momencie jednej myjni samochodowej, czy też mamy w planach większy rozwój powinniśmy zadbać o rozpoznawalne logo swoich myjni na attyce.